Mají šanci letní lásky?

Každý někdy určitě zažil letní lásku. Takovou, při které se mu podlomila kolena. Ovšem s prvním podzimním větrem city někam zmizí v nedohlednu. A to, co vypadalo tak lákavě, je najednou obyčejné, všední, zkrátka nezajímavé.

Proč? Léto je pro milostné románky jako stvořené. Krásné počasí, dlouhé teplé večery, více pohody a času. Emoce, touhy a neukojené potřeby se dostávají na povrch.

Také vás může zajímat ...

Ovládnout se nebo podlehnout

Můžete v sobě tlumit všechny touhy anebo podlehnout. Můžete se oddat krásnému letnímu zážitku říct si, že krásných zážitků máte v životě málo, tak proč si je nedopřát. Ke slovu se dostávají všechna vaše nevyslovená přání, až máte pocit, že celý ten emočně fyzický náboj nemůžete vydržet.

Pár horkých dnů a nocí s pocitem, že tohle je přesně to, co celý život hledáte.

Podzimní vystřízlivění

Jenže poté slunečných dnů ubývá a starostí přibývá. A žhavé noci? Kde je jim konec! Možná je odvane první podzimní vítr. Vše nějak vyprchá a ke slovu se dostanou výčitky. Poklidné zázemí rodiny a pohodlné tepláky o víkendu zase nejsou tak špatné. A váš partner? Dneska mu to slušelo a vy netrpělivě čekáte s teplou večeří.

Nikdy nic nepřiznávat

I když vás možná hryže svědomí, v žádném případě se se svým letním dobrodružstvím nesvěřujte. Nikomu. Nejlépe ani své blízké kamarádce. Uzavřete to pro sebe jednou pro vždy. Bylo to krásné. Ale jen díky tomuto uklouznutí vám nakonec došlo, jaká škoda by to byla o takového parťáka přijít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama