Mají snad krizi?

Není tajemstvím, že herečka Daniela Šinkorová (46) poslední dobou není zrovna pracovně vytížená. Naopak jí téměř žádné pracovní nabídky nechodí. Tím pádem je většinu času doma a proslýchá se, že se začíná nudit. To má nejvíce rozčilovat jejího manžela Ladislava Poláka (53).

Pořád jí něco vadí

Také vás může zajímat ...

Jelikož tráví Daniela spoustu času doma, má přece jen hodně času na přemýšlení, což není vždy dobře. Člověk pak totiž rozebírá věci, které by ho předtím snad nikdy nenapadly.Nejvíce si toho všímá právě Polák, protože Šinkorová si na něm má vybíjet své nálady. Někdy prý přijde s takovým argumentem, že mu doslova vrtá hlavou, jak to mohla jeho žena vymyslet.

Jejich hádky jsou údajně ve většině případů úplně zbytečné.

Práce, nebo rozvod?

Vypadá to, že u nich doma jsou teď hádky na denním pořádku. Jejich manželství bylo podle Poláka bezproblémové, když oba chodili normálně do práce. Neustále si měli co říct a těšili se na sebe.Teď to má být ale úplně naopak. Zdá se, že i práce dokáže mít na manželství velký vliv. Snad manželé problém co nejdřív vyřeší a Daniela se jako herečka znovu uchytí.

To by jí pomohlo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...