Mají už s milencem společné hnízdečko lásky?

V bytě asi nebude žít jen se synem.

Před časem se herečka Eva Burešová (27) pochlubila velkou investicí, když si pořídila rozlehlý byt. Nějakou dobu se snažila tvrdit, že jedinými obyvateli budou ona a její syn. Jak to ale vypadá, buduje hnízdečko minimálně pro tři.

Také vás může zajímat ...

Jedna z hlavních hvězd seriálového hitu Slunečná, herečka Eva Burešová (27), se jen před pouhými pár týdny přestěhovala do nového bytu. A právě to byla jedna z věcí, která prozradila její vztah s kuchařem a porotcem populární televizní soutěže MasterChef Přemkem Forejtem (33). Je tak nasnadě, že větší byt už zařizují jako zamilovaný pár.

Byt není jen pro ni a syna

Ještě dřív, než její nový vztah na veřejnosti praskl, snažila se Eva stěhování do většího před svými fanoušky, kterým ale téměř nic neunikne, tak trochu zamluvit.

„Byt je pro nás dva poměrně velký, ale do tohoto bytu jsem se vyloženě zamilovala a už se těším, až bude plně zařízený, útulný a bude to ten Domov,“ mlžila Eva a snažila se vyvolávat dojem nezadané ženy. Lidé, kteří ji sledují na sociálních sítích, už ale stejně něco tušili.

A měli pravdu, tou dobou už se totiž dávno vznášela na obláčku zamilovanosti, a potetovaný šéfkuchař její city opětuje. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je pro mě posvátné,“ potvrdil svoji lásku Forejt, když byli konečně načapáni spolu. Je tedy jasné, že se bude na podobě jejich nového domova taky podílet.

A jak přesně bude jejich byt vypadat?

„Nápady ohledně vybavení hledám na internetu, ale nemám moc smysl pro detail, takže to vypadá, že si najmu odborníka, který mi ten byt pomůže zařídit,“ přiznává svoje slabé místo Eva, která podle vlastních slov tíhne k čistému, avšak útulnému severskému stylu.

A prozradila také, že zcela zásadní roli u ní doma hrají květiny. Však to také bylo to první, co do nového bytu stěhovala, a svým fanouškům se pak nezapomněla pochlubit, že další pokojové rostliny ještě dokoupila.

Kolik dětí se jim domů vejde?

A jak se zdá, v tomhle si budou s jejím vyvoleným při zařizování skvěle rozumět. Forejt je totiž známý svou láskou k moderním, jednoduchým a stylově čistým interiérům. Jeho proslulá olomoucká restaurace je nejen plná dřeva a skla, ale je doslova zelenou oázou, kdy jsou z rostlin tvořeny celé stěny.

Lze tak vytušit, že jejich budoucí společný domov se nejspíš bude dost podobat neproniknutelné džungli. Je ale jasné, že v Evině životě je ještě jeden důležitější muž, na jehož názoru na vybavení domácnosti záleží. A tím je její syn Nathaniel (3).

Ten měl podle Burešové právo volby a potom, co si nový domov proběhl, sám si určil, kde bude jeho klučičí království. Možným důvodem, proč došlo na stěhování, je i fakt, že dvojice bude potřebovat dětských pokojů víc.

Forejt má totiž dceru Stellu, kterou dříve nebo později s Evou určitě seznámí. No a pokud to těmhle dvěma bude i nadále klapat, kdoví, jestli si nakonec nebudou muset kvůli dalšímu dětskému pokojíčku najít něco ještě většího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama