Mají za sebou týdny plné drsných hádek!

Asi už se oba těší, až si od sebe odpočinou.

Velké plány narušila Haně Zagorové (73) a Štefanu Margitovi (63) pandemie koronaviru. Nejen že zhatila spoustu pracovních akcí, které jim měly vydělat pohádkové peníze, ale navíc se pravděpodobně letos nepodívají do oblíbeného Španělska, kde vlastní byt.

Velmi trpí, že si teď nemohou užívat života

Momentálně jsou dokonce raději co nejvíc doma a chrání se před možnou nákazou. „Nechodíme ven, jsme doma, to je nám ukrutně líto,“ postěžovala si zpěvačka. Společně s manželem se alespoň snaží chodit co nejvíc po bytě, a dokonce si měří i ušlapané kroky. Právě kvůli tomu se ale asi nejvíc hádají, jelikož Zagorová přiznala, že Margitu často okřikuje, že lenoší.

Také vás může zajímat ...

„Strašně Štefana zlobím, když mu připomínám: A už jsi dneska chodil?“ vysvětlila Hana. A asi už se tak oba těší, až budou mít možnost si jeden od druhého odpočinout. Přece jen za normálních okolností je Margita často na cestách, a ačkoli ho někdy Zagorová doprovází, rozhodně spolu netrávili nikdy tolik času jako během karantény.

A evidentně jim to moc dobře nedělá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama