Major Zeman chce další roli!

Herec nejslavnější „policejní“ role majora Zemana, kvůli které ovšem o jiné role přišel, Vladimír Brabec (82) byl ještě před půl rokem plný zoufalství z úmrtí své manželky Naděždy (+84). Vypadalo to, že už má zájem jen o odpočinek, když už mu v Ulici cukli s jeho postavou nerudného důchodce Kreuzera.

Jenomže přišla nabídka na namluvení audioknih a Vladimír pocítil novou touhu hrát. „Hlava mě poslouchá, jen tělo bohužel blbne,“ dodává herec, kterého povzbuzuje Jiřina Bohdalová (85), s níž audioknihy nahrával.

Je prý na něm vidět, jak při práci pookřeje a alespoň malá role by mu pomohla. No, třeba taková role vysloužilého vyšetřovatele, za kterým zajíždí mladší kolega pro rozumy nad případem, s nímž nelze hnout, by byla pro Vladimíra jako ušitá!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...