Málem přišel o život!

Málem přišel o život. Herec Vojta Kotek (32), který je známý například z filmu Rafťáci, měl vážnou nehodu na motorce.

Snažil se předjet traktor, který ale zrovna v tu chvíli začal odbočovat. Kotek se chtěl vyhnout srážce a skončil na silnici. Tím si způsobil vážná zranění, kvůli nimž musel být převezen do nemocnice.

Také vás může zajímat ...

Zkomplikoval se mu život

Vojta je naštěstí mimo ohrožení života a nejspíš nebude mít ani žádné trvalé následky. I tak je ale na nějaký čas úplně ze hry, což mu pořádně zkomplikovalo všechny jeho plány.

Měl být totiž hlavní hvězdou nového celovečerního česko-slovenského filmu Známi neznámi, kvůli zranění ho ale ve snímku museli přeobsadit jiným hercem. Role byla velmi dobře placená a není divu, že to Kotka tolik štve.

A není jediný, i tvůrcům tím přidělal pořádné starosti, protože nemohli najednou tak rychle sehnat někoho, kdo by ho byl schopen nahradit.

Nakonec se úlohy zhostí

Tomáš Měcháček (41), který přednedávnem opustil seriál Modrý kód. Neví, co bude dělat A jak se zdá, štáb je z nového výběru nadšen. Vojtu to ale musí pořádně mrzet.

Na takový projekt měl totiž čekat dlouhou dobu a má jistě strach, že se podobná nabídka nebude jen tak opakovat. Kromě toho přijde i o ostatní práci a musí tak mít strach, co s ním teď vlastně bude.

Tím by se ale rozhodně neměl moc stresovat, zdraví je přece jenom na prvním místě a důležité je, aby se dal co nejrychleji zase do pořádku. Snad to všechno přežije bez větší újmy a brzy se v plné síle opět vrátí před kamery, bez nichž si život ani nedovede představit. Přejeme hodně štěstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...