Málem skončila bez práce

Momentálně září v Ulici, ale před lety to bylo s její kariérou pořádně nahnuté. Herečka ANEŽKA RUSEVOVÁ (34) totiž nemohla sehnat práci.

Měla vystudovanou prestižní pražskou DAMU a do toho divadelní zkušenosti jak u nás, tak v zahraničí. I tak ale dělalo herečce ze seriálu Ulice Anežce Rusevové (34) problém najít si stálé místo. Po dokončení studií toužila po tom, aby ji oslovil nějaký filmový nebo seriálový režisér. Brzy jí ale došlo, že to asi nebude snadné.

Také vás může zajímat ...

Ničilo ji to Jejím tatínkem

byl slavný herec Radan Rusev (†51), který zemřel, když bylo Anežce pouhých 12 let. Nesla to těžce a chtěla být v herectví dobrá i kvůli tomu, aby tatínkovi splnila jeho velké přání a on na ni mohl být pyšný. To se jí ale dlouho bohužel nedařilo.

„Přišla fáze, kdy jsem nemohla najít práci. Přestala jsem i chodit do společnosti. Psychicky mě týralo, když se mě spolužáci, kteří už hráli, ptali, jak se mám,“ svěřila se v jednom z rozhovorů herečka.

Sice jim jejich úspěchy přála, ale na druhou stranu jim tak trochu záviděla. Už se taky toužila uchytit, jenže čím víc se snažila, tím méně se jí dařilo.

Přišla jí nabídka snů

Pak se ale rázem objevila v seriálu Ohnivý kuře a konečně se začínalo všechno obracet k lepšímu. Pak se jí naskytla osudová nabídka, hrát v nekonečném seriálu Ulice. Po tomto kšeftu Rusevová ihned skočila.

Pochopitelně ji nejvíc ze všeho nejspíš lákala vidina pravidelného výdělku, a tak nad rozhodnutím příliš dlouho nepřemýšlela. Konečně se mohla v nějakém projektu usadit a byla šťastná. Jak je ale
možné, že se herečce ze dne na den začalo tak moc dařit?

Pomohla jí protekce?

Jak už bylo zmíněno, Anežčin tatínek byl velmi slavný a oblíbený herec. Spoustu českých osobností jeho smrt zasáhla. Že by za jejím náhlým štěstím stála protekce? Přece jen už byla delší dobu zoufalá, a tak se nad ní možná tvůrci seriálu smilovali a dali jí šanci.

Osvědčila se a teď patří její postava mezi nejoblíbenější v celém seriálu. Jestli za jejím nástupem do Ulice stojí opravdu někdo třetí, to už se dnes, po tolika letech, asi nikdo nedozví. A sama herečka by to pravděpodobně nepřiznala.

Drží se jako klíště

Rusevová je se svou rolí zřejmě nadmíru spokojená. Taky se jí má držet, jak jenom může, a jen tak podle všeho neodejde. Asi si tam přijde na slušný balík peněz, což je pro ni na prvním místě. Před lety ale hrála i v Německu a nemohla si to tam vynachválit. Dokonce mluvila i o stěhování. Pořád je to u ní aktuální téma?

Je zamilovaná?

V Německu se herečce líbilo, v minulosti se tam podílela na několika projektech. V současnosti však od myšlenky na přestěhování měla začít upouštět. Asi jí došlo, že v Česku je dnes přece jen známější a dokáže si tady vydělat slušné peníze.

Přijít o takovou roli by si údajně jen tak neodpustila, a navíc se jí asi líbí její seriálový kolega Jan Řezníček (30), se kterým má možná své plány.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama