Málem skončili v nemocnici!

Oblíbenému páru Jiřímu Krampolovi (80) a jeho manželce Haně Krampolové (57) se stala nepříjemnost, kterou nikdy nikdo nechce zažít! V obci Okoř do nich totiž na namrzlé vozovce narazil protijedoucí zelený jeep. Auto řídil zpěvák Radim Flender (44), Krampol seděl na sedadle spolujezdce a jeho drahá polovička za řidičem. A bohužel auto narazilo právě do míst, kde seděla!

Také vás může zajímat ...

„Hanka je v šoku, strašně se lekla, mohla být zraněná,“ vypověděl vyděšeně Jiří s tím, že ani jednomu se naštěstí nic nestalo. Ještě více ho však zarazilo nepochopitelné chování řidiče, ten místo pomoci raději z místa rychle ujel! Jak se ale nakonec ukázalo, v řidiči–pirátovi se hnulo svědomí a po několika dlouhých minutách se vrátil.

„Ještěže dostal rozum a po třech čtvrtích hodiny se vrátil s omluvou,“ ulevilo se herci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...