Málem zemřela!

Letos na jaře ji postihl kolaps, který málem nepřežila! Sama slavná moderátorka Kamila Moučková (92) přiznala, že nebýt její dcery Kateřiny (70), už tu dávno nemusela být.

Proč se jí přitížilo?

Také vás může zajímat ...

Byla na tom psychicky i fyzicky špatně, a navíc ji tak bolela záda, že týden strávila v nemocnici na kapačkách. Bohužel jí ale nemocniční pobyt příliš neprospěl.

Všechno zůstalo při starém a Moučková je na tom pořád stejně špatně. Jeden z jejích známých se však údajně nechal slyšet, že jí je špatně už od doby, kdy naposledy mluvila se svou dávnou sokyní Janou Brejchovou (80).

Údajně spolu měly vést na konci minulého roku dlouhý dialog po telefonu krátce poté, co ji měla Brejchová odmítnout přijmout osobně v LDN, kde dlouhodobě pobývá.

Věčná sokyně

Kdysi totiž Brejchová oblíbené hlasatelce odloudila muže, kterého neskutečně milovala. Jiří Zahajský (†68) byl její životní láska, ale bohužel se zamiloval do mladší Jany. A to jí Moučková dodnes neodpustila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...