Mám poměr s oběma švagry

Nevěra není ničím mimořádným. Já ji ale zdvojnásobila. Začala jsem si s oběma švagry.

Na mém manželství nikdy nebylo nic mimořádného a nezměnilo se to ani po třiceti letech. Nuda, stereotyp a zase jen nuda. Manžel byl na mě vždycky hodný, ale že bych s ním zažila nějaké to vzrůšo, to tedy říct nemohu.

Také vás může zajímat ...

Kamarádky mě vždycky napomínaly, že si neumím vážit dobrého bydla, ale křivdily mi. Doma jsem měla vždycky napečeno, navařeno a o děti se také vzorně starala. Jenže, po té padesátce na mě dolehla samota.

Padli jsme si do oka

Ten můj nemluva jen koukal na televizi nebo spal v křesle. A já? Vařit pro dva je hotové raz dva a co bych pořád smýčila. Byt byl jako sklo. „Co pořád otravuješ?“ bručel manžel, když jsem ho prosila, abychom někam jeli, nebo alespoň šli spolu na večeři.

Prostě někam mezi lidi! Jednou k nám přijel na návštěvu jeho bratr s manželkou. U bábovky jsem si jim postěžovala. Můj švagr mě vyslechnul a potom se začal smát: „U nás je to přesně opačně!

Moje žena by jen spala u televizních seriálů a já se nudím…“ Přešla jsem to mlčení, bylo mi to vůči jeho manželce trapné, ale na jeho slova jsem musela myslet i po jeho odjezdu.

Chystala jsem se mu zavolat, ale on mě předběhnul: „Ty, Moniko, nemohli bychom se vidět? Někde v soukromí…“ Bylo to jasné, chtěl sex a já taky!

Radovánky v hotýlku

Začali jsme se tajně scházet v takovém malém hostinci za městem. Pronájem pokojíčku moc nestál a to, co se v něm dělo dvakrát týdně, za ty peníze rozhodně stálo. A navíc, bylo to tak moc hezké! Konečně jsem měla co dělat a na co myslet.

Výčitky svědomí jsem neměla. Brala jsem to jako sport. Jako že dělám konečně něco pro svoje zdraví. Kamarádky mě obdivovaly: „ Ty vypadáš nějak dobře. A zhubla jsi, viď?“ Jednou, když jsem se vracela z jedné z tajných schůzek, stál před naším domem nějaký mužský.

Nikdy jsem ho neviděla, ale byl pěkný! Představil se mi jako bratr mého muže. Věděla jsem, že existuje, ale utekl z domova v osmnácti a já ho nikdy neviděla, ani o něm neslyšela. Přišel se s mým mužem usmířit. Ani nevím, jak nás našel.

Mám dva milence

Chlapi si povídali dlouho do noci a já mu potom ustlala v obýváku, aby nemusel někam do hotelu. V noci jsme na sebe natrefili v kuchyni: „Jenom jsem se chtěl napít“, omlouval se a já mohla na jeho svalnatém těle oči nechat.

No, skončili jsme spolu v posteli, vlastně na gauči. Vlastně na křesle, přesněji řečeno. Od té doby mám dva milence, švagry. Vzájemně o sobě neví, samozřejmě. A manžel také nic netuší. Spokojeně klimbá v křesle a já si užívám.

Omládla jsem, zlepšil se mi tlak a cítím se lépe než ve dvaceti. Když poslouchám nářky svých vrstevnic, co všechno je bolí, ptám se jich, zda nemají nějakého šikovného švagra!

Jarka O. (52), jižní Čechy

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama