Mám prsa a zadek. No a co?

Nadělila vám příroda pár kilo navíc? I kdybyste držela sebevětší hladovku, tak vaše prsa a pozadí prostě nezmizí? Mávněte nad tím rukou!

Také vás může zajímat ...

Komplexy z velkých prsou

Většině mužů se líbí vnadné ženy a jsou rádi, když mají ženu za co chytit. Jenže my ženy jsme ze svých kil navíc často naprosto nešťastné a ve srovnání se štíhlými krasavicemi si připadáme hrozně.

A to v každém věku. Než nám dojde, že nejlepší recept na stavy nespokojenosti je přijmout sama sebe a naučit se mít ráda se vším, co k vám patří. I se všemi těmi kily.

Muži, co zírají do výstřihů

Muži jsou, na rozdíl od nás, z velkých prsou někdy tak uneseni, že se nám často místo do očí dívají do výstřihu, otáčejí se nebo nebo mají sprosté narážky. Je to únavné a neskutečně otravné. Taková vnadná žena pak nemá jinou možnost, než se proti tomu obrnit, neřešit to, snažit se to nevnímat.

Ale není to tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Nejsem jen ta s prsama!

Spoustě žen takové poutání pozornosti všetečných mužských očí vadí. A tak se své velké přednosti snaží maskovat upnutým rolákem nebo volnou košilí. Nechtějí být pro muže jen jako ta s velkýma prsama. A tak z toho, co má být ženskou chloubou, se stává obrovský komplex, který ženu trápí. A tak se schválně zakrývají v zbytečně neforemném oblečení.

Kdy je muž opravdový chlap

Pozornosti mužů mají vnadné ženy často až nad hlavu. Už dávno jim to ale nelichotí. Uvažují o zmenšení poprsí a dobře promýšlí, kdy si mohou dovolit vzít si upnuté šaty nebo něco jiného. Pouze v momentě, kdy žena cítí, že muž po jejím boku je opravdovým mužem, může naplno projevit svou ženskost. Takže díky všem mužům, po jejichž boku to jde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama