Máma spadla ze schodů, dceruška Stašová si zlomila prst

Vypadá to, že poslední dobou se na rodinu herečky Simony Stašové (63) snesla nějaká nekončící smutná kletba. Protože po nedávném zranění její slavné maminky, herečky Jiřiny Bohdalové (87), která skončila po pádu ze schodů v nemocnici, musela podstoupit odborné ošetření i ona.

Také vás může zajímat ...

A co přesně se stalo? „Uklízela jsem ve skříni svého syna a on tam měl nastojato skateboard. Tak jsem tam nějak sáhla a on mi dopadl přímo na prst u nohy. Je zlomený, ale zvládla jsem to,“ snažila se uklidnit Simona své fanoušky, kteří si všimli při jednom představení bílého obvazu na jejím chodidle.

Zranění tak v rodině neberou konce a už i sama Stašová věří, že si snad všechnu smůlu do budoucna vybrali. Tatínek Břetislav Staš (90) jí také ve svém věku po dvou operacích mozku dělá velké starosti. Bude na sebe dávat větší pozor, když ji teď oba její rodiče tolik potřebují?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...