Mamince je velkou oporou

Uvědomuje si, kdo ji ve skutečnosti teď nejvíc potřebuje.

Už skoro rok žije herečka Yvetta Blanarovičová (57), kterou si diváci jistě pamatují ze seriálu Ulice, se svojí maminkou.

A jak sama se smíchem přiznává, už to na ní začíná být vidět. Podle Yvetty se na její postavě podepisuje to, jak se maminka chopila společné domácnosti. „Má to jen jednu vadu, pořád vaří, protože je dobrá kuchařka, a nedá se vedle ní držet dieta,” říká Blanarovičová, která se vždycky pyšnila perfektně štíhlým tělem.

Také vás může zajímat ...
Na lovení mužů kašle, maminka je pro ni teď důležitější

Jinak si ale na bydlení s maminkou nemůže vůbec stěžovat. „Málokdy má špatnou náladu, protože říká, že nemá čas si ji kazit,“ popisuje herečka to, jak její nejdražší osoba přistupuje k životu.

Podle Yvetty je navíc velmi ohleduplná, a tak když prý potřebuje pracovat a něco řešit po telefonu či na počítači, jde maminka k sobě do pokoje a snaží se dceři dopřát soukromí. Herečka si uvědomuje, že tohle je opravdu vzácné, a váží si toho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama