Mamince naordinovala tvrdé domácí vězení!

Už se těší, až se zase svět vrátí do normálu.

Obtížný úkol se snaží splnit herečka Simona Stašová (65). Ačkoli je její maminka Jiřina Bohdalová (88) stále aktivní herečkou a má ráda společnost, Simona dělá vše proto, aby ji v době omezení kvůli koronaviru udržela doma. „Mamince nedovolím vycházet a snažím se ji rozptýlit,“ prozradila.

Podobnou pozornost ale bohužel nemůže věnovat tatínkovi Břetislavovi Stašovi (91), ke kterému se kvůli nařízení nedostane. Už se ale moc těší, až se zase svět vrátí do normálu a kromě návštěv svého otce bude moct pokračovat ve své práci. Kvůli koronaviru se totiž přerušilo zkoušení nové hry Na zlatém jezeře.

Také vás může zajímat ...

Doufá tak, že ta vytoužená doba, kdy zase budou všichni umělci moci na jevišti publiku rozdávat radost, není daleko.

Momentálně je ale pro ni nejdůležitější, aby drželo zdraví nejen rodičům, ale i všem jejím nejbližším a přátelům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...