Maminčina smrt ji stále bolí

I dlouhých třináct let poté, co herečce, známé z Modrého kódu, Kristýně Frejové (48) zemřela maminka Věra Galatíková (+69), se z toho stále úplně nevzpamatovala.

„Vždycky když se blíží týden, kdy maminka zemřela, si její odchod vybavuji den po dni, hodinu po hodině,“ říká Kristýna, pro kterou je to stále velmi bolestivá záležitost.

Také vás může zajímat ...

Obrovsky důležité tak pro Kristýnu bylo, když se znovu začal natáčet seriál Modrý kód, jenž se nově jmenuje Sestřičky Modrý kód. Během karantény totiž určitě měla spoustu možností přemýšlet a asi se tak i stávalo, že nostalgicky vzpomínala na maminku.

To ostatně potvrzuje i to, že se jí o ní občas zdá. „Chodí ve snu za mými kolegyněmi nebo kamarádkami a něco mi přes ně vzkazuje,“ popsala Kristýna, že je vlastně s ženou, která ji přivedla na svět, stále v kontaktu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...