Maminka, nebo babička?

V seriálu Sestřičky Modrý kód touží postava herečky Kristýny Frejové (49) po dítěti.

A její představitelka nevyloučila, že i ona se bude ještě někdy maminkou. „Kdybych potkala někoho, s kým bychom si mysleli, že chceme dítě, dovedu si to představit,“ říká Frejová, která má zatím jedinou dceru Ráchel (15).

Také vás může zajímat ...
S dcerou Ráchel má krásný vztah.

Jedním dechem ale přiznala, že takového partnera nepotkala, a tak s největší pravděpodobností už tak mateřství znovu nezažije. Nicméně prý maminkám, které se pro miminko rozhodnou ve vyšší věku velmi fandí.

Podle ní je věk jen v hlavě a pokud to příroda dovolí, není důvod se toho bát. Herečka se ale i tak těší na vyměňování plenek, které ji jednou čeká jako babičku. Podle vlastních slov bude tak trochu „pankáčská“ a myslí si, že to jednou ocení jako vnoučátko, tak její dcera.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama