Manžel ji chce získat zpátky

Rozhodl se zachránit manželství. Svými činy ho ale spíš naopak odsoudil k definitivnímu zániku. Finský muzikant Timo Tolkki (53) se nedávno přiletěl své manželce Dominice Gottové (46) do Prahy omluvit. Odešla od něj kvůli nevěře, jeho údajnému alkoholismu, nadávkám a spoustě dalším věcem.

Ten, kdo očekával, že Timo si své chyby uvědomil a chová se jinak, se šeredně mýlil. Svou manželku pozval do restaurace, aby si o jejich vztahu promluvili.

Také vás může zajímat ...

Žebrá od ní peníze

Když ale dojedli, sdělil Dominice, aby zaplatila ona, protože on nemá žádné peníze. Už to Gottové stačilo. Došlo jí, že žádná změna se nejspíš konat nebude. Když po ní Timo následně vyžadoval další peníze na živobytí, byla doslova v šoku. Nakonec se však slitovala a dala svému muži tisíc korun, aby měl alespoň na nocleh.

Byla to ale prý její poslední pomoc, víc už pro něj neudělá. Jeho další pozvání na večeři už nepřijala, i když jí prosil o odpuštění a sliboval, že tentokrát už to bude lepší.

Naštval ji ještě víc, než předtím

Když Dominika nereagovala na Timovo pozvání, rozhodl se vzít to za jiný konec. Začal mluvit o jejím otci, zpěváku Karlu Gottovi (†80).

Dokonce zašel i k jeho hrobu, kde si na něj zavzpomínal a pronesl, jak moc mu tchán chybí. Prý spolu chystali album, ale kvůli Karlově manželce Ivaně (44) ho nikdy nemohli nahrát. Vůči tomu se Ivana vyjádřila prostřednictvím své mluvčí.

Je to prý nesmysl a Timo za Karlem nikdy s ničím takovým nepřišel. Tolkki očividně přijel do Prahy proto, aby proti sobě poštval úplně všechny. Tímto svým výrokem nenaštval jen vdovu Ivanu, ale i svou ženu Dominiku.

Byl jí znovu nevěrný?

Když už mu jeho manželka několik dní neodpovídala a odmítala se s ním sejít, zřejmě se rozhodl najít si jinou zábavu. Před hotelem měl Timo sraz s mladou Slovenkou, která byla, podle jeho slov, prostitutka.

Odvedl si ji na pokoj, ale ona po deseti minutách s křikem utekla. „Asi si myslela, že s ní chci mít sex, možná viděla kondom na stole. Já si s ní ale jen povídal,“ pronesl s úsměvem Timo. I přes to se stále snaží s Gottovou usmířit a chce s ní v Praze začít nový život. Nechal si na ruku dokonce vytetovat její jméno.

Pro ni už je dávno konec

Timova návštěva Dominiku ještě víc utvrdila v jejím rozhodnutí. S tímto mužem už žít nechce, protože si zaslouží někoho lepšího. Je jí jedno, kam budou Timovy kroky putovat dál, ale přeje mu štěstí. Především teď musí vyřešit vše okolo rozvodového řízení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...