Manžel ji donutil k veganství?

Kvůli svému muži musela udělat ve svém životě další zásadní změnu. Vendula Pizingerová (47) se údajně rozhodla, že poslechne svého muže Josefa (31) a stanou se z nich vegani. Jelikož je Josef z fitness odvětví, chce si tímto životním stylem nejspíš něco dokázat. Podle něj se prý maso dá nahradit a člověk ho k životu nepotřebuje. Stejně prý jako vajíčka i sýry.

Nicméně Vendula se netváří zrovna spokojeně.

Také vás může zajímat ...

Proč by se trápila?

Vendula přání svého muže vyhověla, stejně jako ve většině případů.Rozhodla se prý, že to zkusí. Nicméně už po pár dnech se prý ukazuje, že to nejspíš nebude nic pro ni. Vendula si prý život bez masa a dalších oblíbených dobrot nedokáže údajně představit.

Neví, proč by se jich měla vzdávat a zbytečně se trápit.Nicméně jejímu manželovi se nelíbí, že to chce Vendula takhle vzdát.

Má hlavní slovo

Nicméně nutit někoho k něčemu proti jeho vůli je zkrátka zbytečné. Vendula se prý veganství bude ještě pár dní držet, jelikož si to její manžel přeje, ale pak se prý plánuje vrátit do normálu.
Alespoň se však ukázalo, že u nich doma má hlavní slovo muž..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...