Manžel jí mluví do práce!

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Markéta Děrgelová (33) se svěřila, že se nechce spoléhat jen na herectví a ráda by si otevřela obchod s oblečením.

Zřejmě události posledních měsíců přiměly Markétu Děrgelovou svou práci zásadně přehodnotit a mít zadní vrátka, kdyby se cokoli stalo. Herečka si podle všeho velmi dobře uvědomuje, že ačkoli dnes vydělává pohádkové peníze a o práci nouzi nemá, brzy tomu tak být nemusí. Představitelka Táni Márové se měla svěřit, že by si ráda otevřela obchod s oblečením.

Také vás může zajímat ...

Stalo se tak při příležitosti otevírání obchodu její dobré kamarádky Báry Polákové (36). Představa, že by měla něco svého, ji naprosto nadchla a už se těšila na zařizování svého snu.

Jenže tvrdě narazila někde, kde to vůbec nečekala.

Nechce o tom slyšet

Představa, že by se z Markéty stala prodavačka, byť ve svém vlastním obchodě, je pro jejího manžela, Patrika Děrgela, naprosto nemyslitelná. Herectví je podle něj prestižní zaměstnání, což se o prodavačce říct nedá. Nechápe prý, proč by si měla jeho žena hledat jinou práci, a navíc ještě takovou. V žádném případě vedle sebe nechce mít prodavačku.

Jakékoli vysvětlování ze strany nadšené Markéty mělo být naprosto marné.

Manžel prý odmítá cokoli pochopit.

Syn trpí

Děrgelová prý chtěla herectví trochu omezit i kvůli synu Vavřincovi (3). Na toho totiž nemá kvůli natáčení Ordinace a hraní v divadle moc času. Ani na to ale podle všeho manžel neslyší. Je tak otázkou, jak se teď Markéta zachová. Postaví si hlavu a splní si svůj sen i proti jeho vůli, nebo poslechne Patrika a snu se navždycky vzdá?

Pokud by se divadla kvůli koronaviru znovu zavřela, možná by byl Patrik ještě rád za prodavačku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...