Manžel jí velmi chybí

Nedávno JANA HLAVÁČOVÁ (82) prozradila, že téměř celé manželství prožila ve strachu. Dnes to není jiné, jen se bojí něčeho jiného.

Spojily je tragické události, které ale zároveň odstartovaly léta plná lásky a vzájemného porozumění. Když se Jana Hlaváčová (82) dávala dohromady se svým zesnulým manželem Luďkem Munzarem (†85), měla už za sebou jedno manželství.

Také vás může zajímat ...

To ale předčasně ukončila smrt hereččina prvního chotě, herce Jiřího Michného (†34). Ten bojoval s roztroušenou sklerózou, které ale nakonec podlehl.

Jejich lásku jim vždy každý jenom záviděl

Munzar si zase procházel ošklivým rozvodem, kvůli němuž nakonec dlouhá léta nemohl vídat svou dceru Johanu (58). Oba se ale vzájemně podporovali a milovali.

Až dnes, po mnoha desítkách let, se však herečka odvážila o svém manželství mluvit. Prozradila, že od chvíle, kdy se seznámila s Munzarem, žila v neustálém strachu o jeho život.

Mívala strach o manžela, dnes se bojí o sebe.

Jak je totiž známo, herec velmi rád pilotoval malá letadla. Byl to jeho největší koníček a také mu věnoval spoustu času. Jenže to se Hlaváčové nelíbilo, protože si moc dobře uvědomovala, že ho tato záliba může klidně i zabít.

Nakonec zemřel loni v lednu pokojně ve spánku. Kdekdo by si možná mohl říct, že se v den, kdy její milovaný muž skonal, mohla konečně přestat bát, herečka ale začala mít pro změnu strach z něčeho úplně jiného.

A to ze svého vlastního odchodu. Moc ráda by se s manželem zase shledala, ale na druhou stranu ví, že tady, se svou rodinou, vedle své dcery Báry Munzarové (48) se má lépe. Nikdo totiž neví, co ho tam nahoře čeká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...