Manžel ji využívá?

Když si začala s Jiřím Langmajerem (53), nejspíš ani netušila, co všechno pro něj bude muset obětovat.

Dlouhá léta to vypadalo, že je to právě herec, kdo dělá všechno pro to, aby byla jeho milá Adéla Gondíková (47) spokojená. A podle všeho si to mysleli i ostatní. Teď ale herečka a moderátorka konečně kápla božskou, jak to v jejich vztahu funguje.

Také vás může zajímat ...

Adéla totiž přiznala, že ač se snaží, jak jenom může, neustále žije ve stínu svého manžela. Langmajer je už pěknou řádku let opravdovou hvězdou. To byla ale svého času i Adéla, avšak od té doby, co se provalil jejich vztah, bylo o ní slyšet čím dál tím méně a to ji asi začalo trápit.

2Nyní se sice po delší odmlce objevuje v seriálu Sestřičky Modrý kód, na její tehdejší slávu to ale zatím nemá. To ale není všechno, nebýt jí, manžel by si nejspíš ani neškrtl.

Pomáhá mu, kde se dá

Toho, že je jeho žena dobrosrdečná a nikoho nenechá ve štychu, Jiří zřejmě pěkně zneužívá. Gondíková se totiž přiznala, že si Langmajer záměrně vybírá projekty, kde mohou hrát spolu. Proč?

Aby se nemusel nic učit. Herečka je tak moc pečlivá, že se učí repliky i za manžela a ten tak nemusí hnout ani prstem. Nejhorší na tom ale je, že nakonec vždy slízne smetanu jen on.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...