Manžel se nad ni povyšuje

Občasné neshody s manželem bývají pro hvězdu seriálu Slunečná Iva Hüttnerovou (71) pořádně vyčerpávající záležitostí. Sice vůči různým neshodám byla dlouho imunní, nicméně pouze do té doby, dokud se nad ni nezačal Petr Mändl (65) povyšovat.

„Pokaždé když se spolu hádáme, řekne mi – mlč, nemáš ani maturitu. Na DAMU jsem šla vlastně proto, že jsem tam mohla bez maturity,“ postěžovala si Hüttnerová na to, jak je k ní muž necitlivý.

Také vás může zajímat ...
Často jí připomíná, že nemá dostatečné vzdělání

Přitom se ví, že Iva není rozhodně pyšná na to, že má jen základní vzdělání. A to je velmi citlivá záležitost. Herečka totiž gymnázium, na kterém studovala, nedodělala proto, že jí v pouhých patnácti letech zemřela babička, která ji vychovávala.

To ji tehdy velmi zasáhlo a rozhodla se se školou skončit. Bohužel i když tohle vše Petr ví, evidentně si neodpustí necitlivé narážky a způsobuje manželce bolest.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...