Manžel si na ni dělá stále nárok

Začal si všímat toho, že se jeho žena dost změnila. Felix Slováček (76) se už několik let veřejně prezentuje se svojí milenkou Lucií Gelemovou (35). Na svou stále ještě manželku Dádu Patrasovou (63) házel prý většinu času jen samou špínu a nedávno ji údajně chtěl dokonce zbavit svéprávnosti.

Nicméně Patramím Slováček ještě za změnu by Milence to Na scény reagovala Lucie. Felixe zahleděný dokázala, že rozhodně nepatří mezi nesvéprávné lidi. Poslední dobou o sebe začala víc pečovat a odráží se to prý jak na jejím vzhledu, tak i na jejím sebevědomí, které se údajně velmi zvýšilo.Co ale Patrasovou k takové změně vedlo a jak na to reaguje její manžel Felix?

Také vás může zajímat ...

Myslí si, že mu patří?

Proslýchá se, že Felix začal na svou ženu žárlit. Vždy byla totiž prý manželem označována za tu, co popíjí alkohol a o svůj zevnějšek příliš nepečuje.

Teď je ale všechno jinak a Felix prý nedokáže překousnout, že jeho ženě je lépe bez něj. Údajně měl doma i ztropit scénu, o co se Dáda snaží. Ona na to prý měla jen odvětit, že se cítí skvěle a že potřebovala nový začátek.

Chce prý totiž začít život, ve kterém on nebude hrát už vůbec žádnou roli. Zpěvačka s největší pravděpodobností narážela na rozvod a se svým znovunabytým sebevědomím se k němu údajně už konečně odváží. Vypadá to, že Slováček si na Dádu dělá ještě stále nároky, protože jinak by byl za její pozitivní změnu rád a nic by jí nevyčítal.

Milence se to nelíbí

Na jeho žárlivé scény pochopitelně reagovala i jeho milenka Lucie.Ta prý nechápe, co to do Felixe vjelo. Myslela si, že je zahleděný jen do ní a že Patrasová už je dávno minulostí. Očividně se spletla, protože už dříve Felix pronesl, že mu občas chybí ta rodinná atmosféra, kterou uměla Dáda vytvořit.

A jeho chování teď jen potvrzuje, že nesnese, aby o Dádu přišel. Nicméně se také proslýchá, že Patrasová se nezměnila jen kvůli novému začátku ve svém životě. Údajně v tom má být i nový muž, vedle kterého se prý konečně cítí šťastná a obdivovaná.Je jasné, že Felixe to nepotěší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...