Manžela postavila k plotně?

Herečka ze seriálu Slunečná Lucie Benešová (46) hezky bez obalu přiznala, jak je na tom momentálně s prací její manžel Tomáš Matonoha (49).

Moderátor a herec přišel kvůli koronaviru o veškeré projekty a podle Lucčiných slov tráví teď hlavně čas doma s dětmi.

Také vás může zajímat ...

Údajně se dokonce začal i starat o domácnost, což dřív naprosto odmítal. Benešová totiž o práci zas až takovou nouzi nemá a rodinnou kasu teď plní sama.

Zrušili mu natáčení pořadu

Má stálý příjem díky seriálu Slunečná, nedávno se účastnila natáčení pořadu Máme rádi Česko, a dokonce se objeví v novém sitcomu s názvem Pěstouni, kde zazáří po boku moderátora a herce Honzy Dědka (48).

Proč ale do sitcomu neprotlačila i svého manžela Tomáše? Je přece také herec a mohl by díky tomu mít alespoň nějakou práci. Benešové to ale nejspíš vyhovuje tak, jak to teď je.

Proč mu žena nezajistila práci?

Ona může brát víc pracovních nabídek a ví, že manžel se doma postará o děti. Herečka je tedy spokojená, ale otázka je, jestli je spokojený i Matonoha. Ten zkoušel pracovat jako sanitář, ale asi mu moc služeb nepřidělili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama