Manžela si hezky omotala kolem prstu

Obdivuhodných třiačtyřicet let už žije herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Jana Paulová (65) s manželem Milanem Svobodou (68). Ačkoli už jsou spolu tak dlouho, stále tvrdí, že je s ním spokojená a za nic na světě by ho nevyměnila.

Jak je ale možné, že jim to stále tak dobře funguje? „On je tak skvěle hodný, že mě ani nemůže naštvat. Já ho určitě někdy štvu, ale obdivuju, že ty moje emoce a temperament vždycky nějak spláchne a smaže ze zemského povrchu,“ prozradila herečka. A tak trochu naznačila, že je Milan tím, který je v manželství tolerantnějším a hodně toho Janě odpustí.

Také vás může zajímat ...
I po šedesátce se stále chlubí sexy postavou

Dokonce si herečka ani nevzpomíná, že by měli někdy s manželem nějakou krizi. I to ale může být tím, že je Svoboda evidentně dosti flegmatické povahy a je dost možné, že i když ho občas na Paulové něco štve, raději to v sobě dusí, že aby zapříčinil nějakou hádku.

Otázkou pak je, jestli není v manželství šťastná jen Jana. Pokud tomu ale tak bylo, asi by společně nevydrželi tak dlouho a už vůbec ne bez větší krize. Tak dlouho by se totiž asi nikdo přetvařovat nedokázal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...