Manžela si omotala kolem prstu

Letité manželství Evy Hruškové (68) s Janem Přeučilem (83) je prý úplně bez hádek. „Zjistili jsme, že dohadování a neustále řešení do života prostě nepatří,“ tvrdí slavný herecký pár.

„Nikdy se nehádáme,“ praví Eva, která čas od času musí přežít kritiku, že je s Přeučilem z vypočítavosti. Z takových lidí si ale pár nedělá těžkou hlavu a žije spokojeně už několik let.

Také vás může zajímat ...
Eva je mu nablízku vždy, když ji potřebuje.

Snaží se ve vztahu soustředit na hezké chvíle a na ty ošklivé zapomínat. A váží si každé společné chvíle, kterou mohou strávit. Sice teď nemohou cestovat a jezdit s divadlem jak jsou zvyklí a to kvůli omezením v souvislosti se koronavirem.

„Ve stáří si člověk váží vztahu daleko víc,“ dodává Přeučil, který je moc rád, že má vedle sebe manželku, která je mu vždy, když potřebuje nablízku a umí ho podpořit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...