Manželce chce vše vynahradit

Pandemie koronaviru sice mnohým zhatila plány a negativně narušila život. Zpěvák Josef Vojtek (54) na ni ale možná bude vzpomínat i v dobrém.

Pro ženy měl Josef vždy slabost

Díky karanténě měl totiž skvělou možnost se zase po dlouhé době věnovat rodině a ukázat také své manželce Jovance Vojtkové (41), že to s ní myslí vážně. „Teď nechci být někde vidět, nechci dělat rozhovory, chci se jen věnovat rodině a užívat si volna,“ prozradil zpěvák novinářům, kteří s ním chtěli udělat rozhovor. A bylo znát, jak moc mu záleží na tom, aby své manželce všechno vynahradil.

Také vás může zajímat ...

A není divu, když se v minulém roce spekulovalo, že jí měl být nevěrný. Sice se to nakonec nijak neprokázalo, ovšem i tak to mělo na manželství určitě negativní vliv, a dokonce se chvíli zdálo, že dojde k rozvodu.

Nakonec pár ale tuto složitou situaci naštěstí ustál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...