Manželé jsou zase na nože!

Slova Dagmar Patrasové, že by se s Felixem Slováčkem (76) měli dát zase dohromady, jejího muže rozpálila doběla. Muzikant a jeho přítelkyně Lucie Gelemová (37) ihned reagovali.

Těžko říct o co vlastně Dádě Patrasové jde. Jednou háže na manžela nejhorší špínu, později zase tvrdí, že jejich manželství funguje se vším, co k takovému vztahu patří.

Také vás může zajímat ...

Není tak zřejmé, jestli ho chce zpátky, nebo mu touží jen pořádně zavařit u jeho mladší partnerky. Nedávno se herečka rozplývala do médií nad tím, jak budou společně s Felixem rekonstruovat vilu.

Za vším má být alkohol

Z jejích slov se zdálo, že úpravy domu jsou předzvěstí velkého návratu a manželé budují hnízdečko, ve kterém začnou znovu. Jenže tyhle představy jsou podle Slováčka na míle vzdálené realitě. „Nevím, co to zase vypráví. Snažil jsem se jí domluvit, ale to nelze.

Měla by se léčit, ale stále to odmítá,“ rozčiloval se Slováček, podle kterého je na vině alkoholismus jeho ženy. Ta totiž neustále tvrdí, že jejich manželství Felixovým odchodem nikdy neutrpělo žádnou trhlinu.

Nebere ohledy?

Muzikant si je podle všeho jistý, že Dáda má stále problémy s pitím a v důsledku toho vypráví do médií nesmysly. Šokovaně tak prý spolu s Lucií Gelemovou čtou, co Patrasová řekla.

Už jim prý ale dochází trpělivost, protože tak ubližuje dceři Anně Slováčkové (24), která v současné době bojuje s rakovinou prsu. Místo klidu na svou léčbu musí, podobně jako celý svůj život, čelit mediální bouři vyvolávané vztahem rodičů.

Nebere ohledy?

Gelemová prohlásila, že docela chápe, že na ni osobně Dáda asi nikdy brát ohledy nebude. Myslí si však, že zahájením protialkoholní léčby by manželka jejího přítele určitě nejvíce potěšila své děti.

„Vyhnula by se tak tomu, že by příště mohla někomu skutečně ublížit,“ narážela Lucie na nehodu ze závěru roku 2018, kdy její sokyně v lásce nabourala do jiného vozu.

Policie jí tehdy naměřila během dechové zkoušky dvě a půl promile alkoholu v krvi. Několik let se drží Gelemová stranou a snaží se žádné z výstřelků Patrasové nekomentovat.

Za tu dobu se vyjádřila pouze jednou, a to v roce 2015, kdy ji Felixova žena nařkla, že od ní dostává sprosté dopisy a SMS zprávy. „Ve skutečnosti mi je od tohoto roku posílá právě tato dáma,“ krčí rameny Gelemová, která má prý korespondenci s Patrasovou uloženou.

Co na to Vito?

Dokud v Česku platila karanténní opatření, byl Slováček s partnerkou schovaný na její chalupě. Na svém vztahu k ní prý nehodlá nic měnit.

Co si o tvrzeních Dagmar Patrasové myslí její údajný italský přítel Vito (50) se můžeme jen dohadovat. Toho herečka neustále označuje za svého životního partnera, ačkoli současně tvrdí, že s Felixem žije plnohodnotným manželským životem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...