Manželka ho drží zkrátka

Herec Luděk Sobota (75) se v minulosti pochlubil, že měl ve svém životě stovky milenek. Možná i proto ho manželka Adriena Sobotová (57) ve společnosti prý vždy po očku sleduje, jestli náhodou nepije příliš mnoho alkoholických nápojů.

Také vás může zajímat ...

„Jednu a víc ne,“ okřikla ho na nedávné akce, kde ochutnával pálenky. Nejspíše má totiž v živé paměti, jak se Luděk utrhl ze řetězu během svých 75. narozenin, a možná ještě více se „rozparádil“ na oslavě osmdesátin svého hereckého kolegy Jiřího Krampola (80), kde měl údajně laškovat s Dádou Patrasovou (62) nebo Uršulou Klukovou (77).

Naštěstí to ale tehdy všichni brali s humorem. Přece jen Luděk je známý jako velký bavič a rozhodně tehdy nechtěl své manželce nijak ublížit. A kdyby se přece jen rozparádil, Adriena by jistě rychle zasáhla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...