Manželka ho prý často kritizuje

Josef Carda, Martina Hudeckova - foto

Herec Josef Carda (63) žije se svou manželkou Renatou už více než čtyřiačtyřicet let a nejspíše za to vděčí faktu, že společně netráví veškerý čas. Josef je totiž dlouhodobě pracovně velmi vytížený, a tak se velmi často stává, že jsou každý trochu někde jinde, což je ale vlastně dobře, protože si nelezou na nervy.

Také vás může zajímat ...

Carda ale nedávno přiznal, že je k němu žena velmi kritická, a to především co se týče jeho profese. Je za to sice rád, jelikož upřímných názorů není nikdy dost, ale určitě by, jako každý muž, občas rád slyšel i nějaké slovo chvály a uznání.

Mohlo by se totiž stát, že toho jednoho dne začne mít plné zuby a začnou kvůli tomu zbytečné hádky. Třeba je ale stejně kritický i Josef ke své manželce a nemají si tedy asi co vyčítat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama