Manželka je mu pro smích!

K natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 si Zlata Adamovská (59) přibrala ještě natáčení filmové komedie. Hraje matku tří dcer, které se společně rozhodnou uběhnout maraton. „Takže trénuju,“ uvedla herečka a než stačila cokoli dalšího uvést, skočil jí se smíchem do řeči její manžel Petr Štěpánek (70).

Také vás může zajímat ...

Ten se totiž během jejího trénování velmi dobře bavil. „Já bych o tom mohl hodně vyprávět,“ neubránil se posměšné poznámce Štěpánek. Běh prý představitelku Běly neskutečně vyčerpává. Nezasvěceným by se mohlo zdát, že je Adamovská svému muži jen pro smích a že ji místo podpory spíš shazuje.

Pravdou však je, že manželé se tímto způsobem popichují zcela běžně a Zlatu manželovy poznámky podle všeho vůbec neponižují. Nebo to snad jen úspěšně předstírá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...