Manželka mu přistřihla křidélka!

Bývalý český desetibojař a nynější moderátor zpráv Roman Šebrle (44) musí doma sekat latinu! Loni na něj totiž prasklo, že se „utrhl ze řetězu“ s redakční sekretářkou během firemního mejdanu na parníku! Manželka Eva Kasalová (42) jeho úlet s nadhledem přešla a nedělala z toho u aféru. Ovšem za jakou cenu? Z Romana teď musí být vzorný manžel.

Také vás může zajímat ...

Mimo jiné to dokazují i společné fotografie z dovolené. „Je pravda, že letos se mnou manželka jela poprvé za celou tu dobu, ale určitě mě nejela hlídat,“ komentoval jejich společnou dovolenou. Snad tedy tento utažený režim jejich vztahu prospěje a podobným situacím se propříště vyhne. Roman má totiž na triku i líbačku v klubu s jedním kamarádem, když byl hojně ovíněný!

Je už tedy krize vztahu, jak tvrdí jejich dobří přátelé, nadobro zažehnaná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...