Manželka na něj vůbec nežárlí

Oblíbený herec Robert Jašków (50) už zažil před kamerou mnohé včetně intimních scén. Asi by tak nikoho nepřekvapilo, kdyby to bylo nepříjemné jeho manželce Petře Jaškówové (51).

Jenže opak je pravdou. Dokáže k nim přistupovat s nadhledem a nadělat si z nich těžkou hlavu. „Vždyť je to jen hrané, takže mi vůbec nevadí dívat se na manžela s jinou ženou. Tedy jen na plátně,“ říká sympatická Petra, která se společně s Robertem objevila na premiéře filmu Ženská pomsta.

Také vás může zajímat ...
Robert je mezi televizními diváky velmi oblíbený

A jelikož se během večera často objímali a dávali si polibky, bylo evidentní, že to mezi nimi klape i po letech. I když si tak Robert občas rád „vyhodí z kopýtka“ a užije si na nějakém večírku, ví moc dobře, že rodina je pro něj vším a za nic na světě by nepřipustil, aby o ni přišel.

I když se tak v minulosti spekuloval o tom, že flirtuje s jinými dívkami, as i to je maximum, kam je ochoten zajít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...