Manželka se s ním dost nudí

Kdo by si myslel, že je výhra mít doma slavného komika a herce, ten by se šeredně pletl. Své o tom ví manželka Josefa Dvořáka (77), Jarmila (76). Zatímco na televizních obrazovkách herec vždycky zářil a bavil své publikum, doma už to prý zdaleka taková sláva není.

Ve svém soukromém životě je to prý pořádný suchar a ani jeho žena s ním moc zábavy neužije. Manželka Jarmila prozradila, že většinou, když přišel z práce, tak téměř nemluvil a na veškeré její snahy dostat z něj alespoň pár slov, reagoval dost podrážděně.

Také vás může zajímat ...

Bohužel ani Dvořákovi kamarádi z hospůdky, kam si prý občas zašel posedět, ho v soukromí nevnímají jako žádného srandistu. Vždycky všem vysvětloval, že si veškerý vtip a zábavu vyčerpal během natáčení nebo vystupování a v soukromí už ho na žádné srandičky neužije.

To pochopitelně jeho manželku mrzí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...