Manželka si chce Clooneyho udržet. Jak?

Nejsou to ani dva roky, co se hollywoodský švihák George Clooney (55) oženil s ohnivou právničkou Amal Alamuddin Clooney (38) a už má opět roupy neboli se podezřele zajímá o jiné ženy.

Před pár měsíci byl vyfocen, jak se po večeři s přáteli líbá s francouzskou hudebnicí. Zkrátka, manželství mu začíná být malé, přestože by sotva jinde našel větší krasavici než má!

Jenže Amal se teď usilovně snaží vytvořit pevné pouto: chce otěhotnět, což má velký účinek na Georgovy příbuzné: jeho rodiče Nick (82) a Nina (76) touží konečně po vnoučeti, stejně jako jeho rozvětvené příbuzenstvo, které do George hučí, aby se už konečně uklidnil. „Pokud do toho George půjde, stane se to brzy,“ má jasno hercova teta Starla (74).

Také vás může zajímat ...

Jenže přestanou pak George lákat cizí sukně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...