Manželka si ho chce udržet za každou cenu

Díky roli v seriálu Slunečná se pravidelně na televizních obrazovkách objevuje pohledný herec Filip Blažek (46). Ten, ačkoli je ženatý, stále přitahuje mnoho žen a dívek, což nemohla Jolana Blažková (40) nechat jen tak.

Manželka známého herce se tak nechala zvěčnit v bikinách na dovolené v Chorvatsku a fotka okamžitě obletěla internetový svět. A možná přesně o tohle Jolaně šlo.

Také vás může zajímat ...

Aby všem manželovým fanynkám ukázala, že Filip rozhodně nemá zájem o změnu a možným svodům mladších žen nepodlehne. A Blažková dělá opravdu vše proto, aby si manžela udržela.

Blažková dokonce podstoupila plastiku břicha.

Dokonce v minulosti podstoupila kromě úpravy prsou také plastiku břicha. Chce jednoduše nejen před Filipem, ale i sama před sebou vypadat co nejlépe a ideálně na svém těle nemít ani gram tuku. A jelikož je také nadšenou sportovkyní, nemá k tomu daleko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...