Manželskou krizi zažehnala v kuchyni

Jejich manželství se ještě před rokem mělo otřásat v základech. Moderátor Jan Kraus (67), který uvádí svůj pořad Show Jana Krause, měl se svou manželkou, herečkou Ivanou Chýlkovou (57), jisté problémy.

Někdo jí totiž „kamarádsky“ sdělil, že moderátor má mít poměr s jednou mladou kráskou. Když se to doslechla, nevěřila vlastním uším a s manželem se kvůli tomu zřejmě pohádala. On se jí to snažil vyvrátit, ale v tu chvíli to asi bylo marné.

Také vás může zajímat ...

Chýlková se každopádně nenechala rozhodit a manžela potrápila jinak. Začala se o sebe víc starat, oblékala si sexy oblečení a muži se za ní začali víc otáčet. Tím svého manžela musela pořádně naštvat.

Ve svém pořadu si stěžoval, že má doma Ivana spoustu květin od ctitelů a pro všechny společenské akce na něj nemá čas. Pak ale nastoupila koronavirová krize a teď je jako mávnutím kouzelného proutku všechno zase v pořádku.

Pomohla jim karanténa

Všechny nepříjemnosti najednou zmizely. Jak je to možné? Jak Kraus, tak i Chýlková mají mnohem méně práce, a tak spolu tráví víc času doma. To se jim za poslední léta stalo jen výjimečně. Mají čas spolu konečně víc komunikovat a zřejmě si všechny své neshody vyjasnili.

„Dávám jí tu myšlenku, co vařit, nebo jí vezu na nákup a jdeme spolu jako takoví úplně nudní manželé,“ pronesl s humorem Kraus. „Vezu ji, ona nakoupí, pomůžu jí s taškou, oba jsme dojatí, jak nám to klape. Pak vytře a já jsem v slzách, jak pěkně žijeme,“ pochvaluje si Jan.

Začali dělat kompromisy

Jeho manželka se totiž doposud kuchyni vyhýbala obloukem. Když chtěl Kraus teplé jídlo, musel si na něj zajít do restaurace. Ty byly ale nějakou dobu zavřené, a tak se podle toho museli manželé zařídit. Ivana se tomu nejdříve bránila, ale pro dobro vztahu se rozhodla, že dá vaření ještě jednu šanci.

Jan i jejich syn Jáchym (22) si ji teď nemohou vynachválit. Kraus by ji nejradši u vaření vídal pořád. Kdo by byl tušil, že obyčejné jídlo bude pro Ivanu a Jana znamenat takový přelom v jejich vztahu.

Návrat do starých kolejí?

Manželé teď žijí v jakési své šťastné bublině, ve které pro jejich problémy není místo. Jak to ale bude, až se vše vrátí do normálního režimu? Oba budou moct znovu naplno pracovat, budou chodit na společenské akce a nebudou se vídat tolik jako teď.

To by mohlo jejich vztah znovu narušit. Přece jen, Jan je pořád ve formě, srší humorem a stále na něj letí mladé slečny. To by v Ivaně mohlo probudit staré vzpomínky. Stále totiž není defi nitivně jasné, zda jí byl Kraus nevěrný, nebo ne.

Začne vše nanovo?

Jsou jedni z mála, kterým koronavirová opatření přišla vhod. Ani jeden z nich se totiž příliš nestýká s přáteli nebo kolegy, a tak nemají důvod na sebe momentálně žárlit. Až se ale znovu vrátí do společnosti, hrozí, že si znovu začnou dělat naschvály, a jejich harmonický vztah bude zase minulostí. Uvidíme, jak dlouho si budou manželé užívat romantiky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama