Gábina Partyšová: Manželskou krizi žehlí plastikami

Moderátorka Gábina Partyšová (39) se s přibývajícím věkem snaží vypadat co nejlépe. Chodí na všemožné kosmetické procedury, odstraňováním celulitidy počínaje a liftingem obličeje konče. Jejím manželem je zámožný podnikatel Daniel Farnbauer (41).

Odloudila manžela jiné a teď se bojí.
Odloudila manžela jiné a teď se bojí.

Ten už se jednou nechal od zákonné, teď už ex-manželky, odloudit. A to právě urputnou Partyšovou. Po roce manželství přiznává: „Myslím, že nám spadly, jak se říká, růžové brýle a my najednou narážíme na problémy. “ Otázkou je, zda jsou plastické úpravy vhodnou taktikou proti manželské krizi.

Jako stárnoucí žena ví, kam zajít pro pomoc.
Jako stárnoucí žena ví, kam zajít pro pomoc.
Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...