Manželství na pokraji krachu. Zvolní své tempo?

Růžové brýle spadly Lucii Benešové (45) už hodně dávno. Od té doby čelí drsné realitě a nadšená z toho ani trochu není. Její manželství s Tomášem Matonohou (48) působí sice na první pohled jako velmi přátelské a otevřené, ovšem za všemi úsměvy a vtípky se skrývá únava a vyčerpání.

Herečka se přiznala, že už opravdu mele z posledního. „Právě točím dva seriály, pomáhám mamince se stěhovat…“ vyjmenovává Lucie své závazky a opomene přitom také péči o domácnost a děti Štěpána (13) a Lauru (7).

Také vás může zajímat ...

Starší potomci, Lucián (22) a Sára (19), už žijí ve svých vlastních domácnostech. Naproti tomu Matonoha se stará jen sám o sebe a o svou kariéru. Takový luxus si herečka ale bohužel dovolit nemůže. Lucie si často do médií stěžuje, že je na všechno věčně sama, tentokrát ale poprvé připustila, že je to tak trochu její vlastní chyba.

Herec dává svou práci do popředí před rodinou

Osvobodila ho od povinností „Kdysi jsem si myslela, že bychom si mohli úkoly rozdělit, ale nakonec jsem pochopila, že muž, který pracuje a živí rodinu – navíc naši obrovskou – by měl být od běžných starostí osvobozený,“ uvedla herečka.

Dodala také, že pak je tu právě ona od toho, aby řešila ty obyčejné věci kolem. Lucie prý uznává takovou tu klasickou roli muže a ženy, kdy on by měl mít na bedrech především uživení rodiny a žena to ostatní.

Čím to ale je, že najednou herečka mluví o klasických rolích, když si až dosud jen stěžovala, že na ni všichni kašlou a nikdo jí s ničím nepomůže. Raději se uštve, než aby zakřičela Došla snad Matonohovi trpělivost s jejími neustálými výlevy do médií, kdy on vypadal jako nějaký lenoch?

Problém Benešové je prý zřejmě v tom, že nikdy nezavedla žádný rozpis práce, ale raději si všechno udělala sama, protože ví, že to bude rychle a nejlépe.

Tím se ovšem žene do jasné záhuby. Děti už jsou dost velké, aby jim doma máma zavedla pravidla a povinnosti a sobě tak trochu ulehčila. Nemluvě o tom, že pracuje stejně tvrdě jako její muž a bylo by na místě, aby se k tomu i on sám postavil a byl své ženě větší oporou při výchově dětí a péči o domácnost.

Nemá prostor k odpočinku „Uznávám, že jsem v tom měkká, není to právě nejlepší,“ uvědomuje si herečka svou chybu, řešit ji ale zatím bohužel neumí. Nedávno pronesla Lucie před dcerou Laurou, že by potřebovala někam sama odjet alespoň na týden.

Sedmiletá školačka začala prý hned plakat, že už ji maminka nemá ráda. Že jsou pořád spolu a také spolu musí být i nadále. Kvůli tomu Benešová pravděpodobně zase rychle zabrzdila a o nerušeném odpočinku, který by si nepochybně zasloužila, si nechá zase jenom zdát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...