Manželství na pokraji pokraji rozvodu?

Své soukromí se snaží držet pod pokličkou, ale v poslední době se jí to moc nedaří. DANIELA ŠINKOROVÁ (47) má údajně řešit neshody s manželem LADISLAVEM POLÁKEM (54). O co jde?

Dlouhá léta se neobjevila v žádném seriálu. I samotnou Danielu Šinkorovou (47) to začalo mrzet. Proto když jí před pár měsíci na dveře zaklepala nabídka hrát v seriálu Sestřičky Modrý kód, okamžitě na ni kývla.

Také vás může zajímat ...

Přece jen v minulosti hrála v Ordinaci v růžové zahradě, takže nemocniční prostředí jí nebylo cizí. Ihned si sedla se všemi kolegy a byla prý šťastná, že může konečně zase natáčet.

Po dlouhé době je znovu na očích, bere tučné honoráře a je jednoduše spokojená. Nicméně jejímu muži Ladislavu Polákovi (55) se zdá její práce až podezřele dokonalá a hledá za tím něco víc, ostatně jako vždycky.

Přivlastnil si ji?

Manžel Šinkorové nemá asi o peníze nouzi. Údajně je velmi bohatý, se svou bývalou partnerkou vlastnili sportovní centrum. On byl navíc osobním trenérem tenisu a najímali si ho především politici a vlivní lidé. Daniela by tedy do práce ani chodit nemusela a bylo by o ni královsky postaráno.

Ona ale není zvyklá sedět doma v koutě a nechat všechno jen na manželovi. Když probíhala na jaře první vlna koronaviru, neváhala a začala pracovat v rodinné pizzerii. Jejímu muži se to nemělo líbit. Ladislav má být vůči ní totiž až moc majetnický, což se také čas od času údajně nebojí dát najevo i na veřejnosti.

Tehdy si ale herečka dokázala dupnout a stát si za svým. Je sice hezké, že ji chce mít jen pro sebe, spíš to ale vypadá, že ji svou přílišnou péčí a žárlivostí ničí. Vymluvit si to ale nejspíš nedá, a tak to Daniela trpělivě snáší.

Bylo to utrpení

Přednedávnem Danielu skolil obávaný koronavirus. Nebylo jí dobře, musela jen ležet v posteli, na nic jiného se nezmohla. Jelikož je ale zvyklá pořád něco dělat, bylo to pro ni vyloženě utrpení. Navíc se jí velmi stýskalo po práci, což měla neustále předhazovat svému muži.

Jenže jak už to tak někdy bývá, po pár dnech mu to mělo začít pořádně vrtat hlavou. Podle všeho hlavně nechápal, jak ve svém stavu může myslet ještě na něco takového, jako je práce.

Jistě nechtěl, aby se jeho žena stresovala, a přál si, aby se brzy uzdravila. Ona k tomu ale nejspíš měla trošku jiný důvod, který musí zůstat tajemstvím, jinak by asi měla doma peklo na zemi.

Nakazil ji kolega?

Jak již bylo řečeno, s kolegy je jí moc dobře a vždy se za nimi těší. Mezi nimi je ale podle všeho někdo, s kým si rozumí trochu víc. Tím dotyčným má být herec Igor Chmela (49).

S Danielou mají mít stejný smysl pro humor a rádi vyhledávají společnost toho druhého. To se jí však moc nevyplatilo. Údajně se totiž koronavirem nakazila právě od něho.

Ona sama to sice zatím naplno nikde neřekla, ale Igor měl být jedním z prvních herců s pozitivním testem z celého seriálového kolektivu. A vzhledem k tomu, že Ladislav moc dobře ví, kdo s ní v seriálu hraje, tak mu asi něco došlo.

Už ho má plné zuby

Daniela je se svým manželem už patnáct let, ale nikdo o něm pořádně nic neví. Nicméně se proslýchá, že musí mít vždy poslední slovo, a jak ho nemá, je hned oheň na střeše. Daniela už má možná jeho chování po krk, taky by jistě jednou ráda o něčem rozhodla sama, ale to má zřejmě smůlu.

Ladislav jí má mluvit nejen do její práce, ale i do dalších záležitostí. S Igorem se asi cítí víc sama sebou a víc svobodná. Byla by schopná svého muže vyměnit za milence? S Chmelou je zatím jen velmi dobrá kamarádka, ale mezi láskou a přátelstvím bývá často velmi tenká hranice.

Půjdou od sebe?

Manželství Šinkorové a Poláka si očividně prochází krizí. On ale zřejmě nedokáže přenést přes srdce fakt, že jeho žena může být šťastná i bez jeho přítomnosti a finanční pomoci. A nejspíš to je ten kámen úrazu.

Daniela byla vždy velice silnou ženou, která si se vším dokázala poradit, jenže pak přišel Polák a podle všeho se ji snažil přesvědčit o opaku. Tak se mu raději podřídila. Třeba si myslela, že návratem do práce se v jejich vztahu leccos k lepšímu změní, to se ale zjevně nestalo.

Spíš tím ještě přilila olej do ohně. Jejich manželství je tak momentálně asi na hodně tenkém ledě. Možná by měli společně vyhledat nějakou odbornou pomoc a všechno si vyříkat, jinak by to mohlo skočit rozvodem.

Takhle totiž ublížují jenom sobě navzájem a stejně to k ničemu nevede. A ukončit po tolika letech jejich vztah, to by ani jeden z nich nechtěl

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama