Manželství na pokraji rozvodu?

Poslední měsíce pro ně nemají být zrovna šťastné. Herec PATRIK DĚRGEL (31) údajně řeší se svou manželkou MARKÉTOU (33) zásadní neshody. Do toho je rozdělili i v seriálu

Manželský pár tvoří něco málo přes rok, ale už teď mají řešit manželskou krizi. Herec Patrik Děrgel (31) se vždy stavěl do role živitele rodiny. Když ale přišla nabídka, že by s manželkou Markétou (33) mohli hrát v seriálu Ordinace v růžové zahradě, oba nadšeně souhlasili.

Také vás může zajímat ...

Patrik má tak totiž svou ženu neustále na očích a další velký bonus je to, že oba jejich platy jdou do rodinné kasy. Teď se má ale jejich dokonalý systém hroutit.

Jeho sláva stoupá

V seriálu si teď Patrik totiž polepší. Stal se totiž novým ředitelem kamenické nemocnice a převzal štafetu po profesoru Valšíkovi, kterého hraje Petr Štěpánek (72). Nyní se tak bude Děrgelovi dostávat ještě větší pozornosti, než tomu bylo doposud.

A nutno podotknout, že si popularitu a stoupající slávu nesmírně užívá. Ne vždy se mu totiž tak moc dařilo a byly časy, kdy měl dokonce živořit. Nyní si však přijde na pořádný balík peněz. A je celkem možné, že se s větší rolí dočká ještě vyššího honoráře.

Koho by to nepotěšilo? Všechno to sice zní pohádkově, ale má to jeden háček. Patrik s Markétou hráli v Ordinaci manželský pár, ale díky scenáristům už je to minu
lostí. Rozešli se a každý už bude mít svou vlastní linku.

Netráví spolu tolik času

I když je to celé jen naoko a jedná se o hrané scény, přece jen se to na Markétě a Patrikovi podepsalo. Před kamerou už se spolu nepotkávají, tudíž se také vídají o něco méně. Markéta je teď víc spojovaná se svým seriálovým milencem Ivanem Luptákem (34) a údajně se z nich stali dobří přátelé i mimo natáčení.

Zato s Děrgelem si má herečka rozumět čím dál tím méně. Patrik se snaží soustředit na svou novou seriálovou funkci a těší se, že bude moct vydělat i víc peněz pro rodinu.

I když má zatím s Markétou jen jednoho syna Vavřince (4), nikdy se netajil tím, že by si přál mít hodně potomků. Dokonce se jednou nechal slyšet, že by bral klidně i třináct dětí. Děrgelové má ale tato představa vyloženě nahánět hrůzu.

Vzájemně se odcizili?

Markéta od začátku jejich vztahu moc dobře věděla, jak moc Patrik děti miluje a jak touží po velké rodině. Ačkoli s ním tento pohled příliš nesdílela, přece jen si ho vzala. Raději by se ale totiž soustředila na sebe a na svůj pracovní život.

Její cesta za slávou totiž byla hodně trnitá. Ačkoli měla velký talent, pořádně se uchytit se jí dlouhou dobu vůbec nedařilo. A tak když dostala roli v Ordinaci, spnil se jí konečně sen.

Není tedy ani trochu divu, že se ho nechce jen tak vzdát kvůli dalším dětem. To se ale asi Patrikovi líbit nebude. Každý z nich má zřejmě v životě úplně jiné priority a kvůli tomu se manželé začali postupně odcizovat.

Pustí ji k vodě?

Pro Děrgela je rodina naprostý základ. O té své se ale nerad baví, asi právě proto, že Markéta o velké smečce dětí nechce ani slyšet. Byl by vůbec ochotný zůstat v manželství, ve kterém by bylo jen jedno dítě? To s jistotou zatím nikdo nemůže potvrdit.

Svou ženu sice nade vše miluje a jistě by jí snesl i modré z nebe, těžko ale říct, jak by to bylo do budoucna. Zvlášť když už se nyní kvůli tomu mají hádat Navíc Děrgel je idolem nejedné ženy a určitě by se jich našlo hned několik. které by s plněním jeho snu rozhodně neměly sebemenší problém.

A stejné to má být i s některými jeho kolegyněmi. Říká se, že momentálně si má na něho dělat zálusk Marta Dancingerová (29), představitelka boxerky Eriky. Patrika to má ale zatím nechávat chladným.

Vylévá si na ní vztek?

Patrik to s manželkou ještě určitě nechce vzdávat a doufá, že ji k velké rodině nakonec přemluví. Přece jen jsou svoji teprve krátce a leccos se může ze dne na den změnit. Na druhou stranu mají mít tolik problémů, že by se za to nemusel stydět ani kdejaký ostřílený pár.

A současná situace jim vůbec nepomáhá, spíš naopak. Patrik je vášnivý surfař, a jelikož kvůli vládním nařízením nemůže vycestovat, cítí se jako lev v kleci. Svou špatnou náladu si má vylévat právě doma na své ženě, která už toho má také plné zuby.

V práci se Patrik směje jako sluníčko, s každým si vesele povídá, ale když jsou spolu doma, jako mávnutím proutku se má jeho nálada změnit. Markéta to prý vůbec nechápe a sama už asi neví, co si počít. Snad si manželé všechny své problémy vyříkají, mají spolu přece dítě, které jejich hádky moc dobře vnímá, a jednou by mohli hořce litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama