Manželství ničí úzkosti

Hrozí snad, že nakonec budou muset vyhledat pomoc?

Doslova na kolena byla sražena jindy optimistická zpěvačka Hana Zagorová (74), která v poslední době bojuje se stavy úzkosti. Strach o ni ochromuje i jejího muže, operního pěvce Štefana Margitu (64)!

Se zpěvačkou Hanou Zagorovou (74) se osud nikdy nemazlil, a snad díky tomu umí být opravdu silná. Jenže teď už je toho i na ni moc.

Také vás může zajímat ...

Jak potvrzuje její manžel, pěvec Štefan Margita (64), Hanku dohnala současná pandemická situace, kvůli které Zagorová prý nejednou propukla v pláč. Podle něj zpěvačka špatně snáší současná omezení, kdy nemůže vystupovat.

To prý ale není jediná věc, co Hance ničí psychiku. „Víte, je mi líto ztracených životů, i obrazně. Covidová omezení snášejí špatně i ti nejmladší, nemůžou vyrazit do světa, mají pocit, že jim někdo jejich život vzal. Jenže já mám pocit, že mi někdo bere čas. Že naší generaci bere čas.

Z toho je mi pořád smutno a úzko,“ říká zpěvačka, kterou zákeřný virus dostal na deset dní do nemocnice, a ještě teď se kvůli svému hematologickému onemocnění potýká s jeho následky. I přes svůj špatný psychický stav ale vyzývá všechny, aby na sebe byli opatrní a nepodceňovali důležitost opatření

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama