Manželství plné drsných nevěr

Vypadali šťastně, nikdo pak nemohl uvěřit tomu, co se mezi nimi dělo.

Jako manželé spolu prožili dlouhých deset let, ale jejich vztah nakonec zničila nevěra. ALICE BENDOVÁ (46) tehdy svého muže VÁCLAVA (44) obviňovala z toho,že má milenku, ale sama už také někoho měla.

Návrhy měl dělat i její sestře!

Také vás může zajímat ...

Strávili spolu skutečně kus života. Herečka Alice Bendová (46), která momentálně hraje v úspěšném seriálu Slunečná, byla do hokejisty a podnikatele Václava Bendy (44) zamilovaná až po uši.

Bydlela s ním v jeho vile a také mu porodila dvě děti. Jejich na první pohled šťastné manželství plné luxusu bylo ale uvnitř pořádně zkažené. Benda byl považován za milovníka žen a nejednou byl načapán ve společnosti neznámé milenky.

I sama Alice začala postupně zjišťovat, s kolika ženami ji vlastně Václav podvedl. Nakonec se dostala k číslu, ze kterého většině lidí spadla brada.

Benda měl totiž po dobu jejich manželství obšťastňovat dalších 150 žen! Vrcholem pro Alici bylo, když zjistila, že sexuální návrhy dělal i její sestře Andree (39).

Je skutečně nevinná?

V té době herečku každý litoval, jak jen mohl. Jenže pak vyplulo na povrch ještě něco. Tentokrát ale za to nemohl její záletný manžel, ale ona sama. Alice totiž na rozpadu manželství měla mít také svůj podíl.

Václav totiž všem předložil úplně jinou verzi o tom, jak to mělo být. Podle něj to byla Alice, která si našla mladšího milence Michala Topola (33) a manželství už nechtěla zachraňovat.

Jednoduše od něj odešla a začala žít i s dětmi nový život. Dodnes tak nikdo s jistotou neví, kde je vlastně pravda a kdo byl tím hlavním viníkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...