Manželství plné hádek

Prý už se konečně naučil postavit se jí!

Ačkoli znají jeden druhého naprosto do detailů, i tak se stává, že se moderátor Marek Eben (62) s manželkou Markétou Fišerovou (60) pohádají. „Mluví mi do života. Je to předmětem mnoha našich sporů, protože máme velmi rozdílné názory,“ prozradil Eben.

Také vás může zajímat ...
Vyrůstala v rodině, kde byly střety na denním pořádku.

Markéta prý vyrůstala v rodině, kde byly střety na denním pořádku, a hádání tak zvládá na jedničku. Sám je prý spíš klidnější povahy. Postupem času se ale naučil v rozepřích efektivně bránit. „Už jsem se v tomto směru trochu zlepšil,“ pochlubil se Eben, jenž už se podle svých slov hádá velmi kvalitně. Asi tak mají doma někdy pěknou „Itálii“.

Někdy je ale lepší si vše vyříkat než to dusit v sobě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...