Manželství prochází těžkou zkouškou!

Místo aby si Tereza Kostková (42) užívala po boku svého novomanžela Jakuba Nvoty (42), musí se potýkat s nemalými starostmi. Bojí se o slavného tatínka, Petra Kostku (80), o kterého pečuje asi i na úkor manželství.

Osud si se soukromým životem Terezy Kostkové (42) opovážlivě pohrává. Prstýnek, který ji navlékl její někdejší partner Jakub Nvota (42), ještě neztratil nic ze svého nového lesku, a už se zdá, že je vztah podroben náročné zkoušce.

Také vás může zajímat ...
Nvota si vzal Terezu poměrně rychle. Bude toho litovat?

Místo líbánek a bezstarostného poblouznění musí herečka čelit nepříjemným nástrahám. Strach o slavného tátu Petra Kostku (80) jí nedá spát a pochopitelně teď soustředí většinu své pozornosti jeho směrem.

Kostka má totiž podle posledních informací vážné zdravotní problémy. „Tatínek se snaží nepřepínat, dokonce si jde na chvíli lehnout, což dřív nedělal, prozradila Kostková krátce po otcově srdečním kolapsu.

Bude ji potřebovat stále víc Herec má podle všeho nemalé problémy s pamětí. Vyšlo to najevo během křtu pohádky Kouzelník Žito, kdy se představitel krále přiznal, že si vůbec nic nepamatuje. Nemohl si vzpomenout dokonce ani na to, kde se pohádka natáčela.

Herec začíná mimo srdeční problémy ztrácet i paměť.

Zapomínání je podle odborníků u starších lidí zcela běžné, pro herce by to však mohlo být fatální. Kostková připustila, že její otec bez práce být nemůže, a kdyby snad kvůli zdravotním problémům musel s hraním skončit, zlomilo by mu to srdce.

Bude-li se jeho stav ale i nadále zhoršovat, bude konec kariéry nevyhnutelný a lze předpokládat, že tatínek bude na pomoc své dcery nakonec zcela odkázaný. Není pochyb o tom, že se herečka pro otce třeba roztrhá, když to pomůže.

Otázkou je, jestli to vydrží i její manžel. Svatební cesta se nekonala Můžeme se jen dohadovat, zda manželé neodjeli na svatební cestu kvůli špatnému zdravotnímu stavu Terezina otce . Po kolapsu, který před časem prodělal, užívá hodně léků a i přes své potíže je značně pracovně vytížený.

Nikdo by se herečce nedivil, kdyby nikam nejela jen proto, aby měla tatínka pod dohledem a případně mu pomohla.

Přiznala, že na rozvodu s Kracikem má i svůj podíl viny.

Zopakuje staré chyby, nebo se poučí? Kostková už v době rozvodu s prvním manželem Petrem Kracikem (60) připustila, že na krachu jejich vztahu měla svou část viny. Snad prý trávila moc času svými pracovními povinnostmi, které ji často zavály daleko od domova.

Nyní na tom není herečka s časem o moc lépe a ještě navíc pečuje o tátu, který ji teď potřebuje. Snad ví, co dělá, a nebude opakovat stejné přešlapy, aby si Nvota ze samé samoty nakonec stejně jako Kracik nenašel nějakou méně vytíženou novou partnerku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...