Manželství se otřásá v základech!

Vztah Adély a Jiřího připomínal od samého začátku romantický film. Příběh krásné ženy a sukničkáře a bohéma ale, zdá se, nebude mít šťastný konec, jak se původně předpokládalo.

Kdykoli Jiří Langmajer mluvil o Adéle Gondíkové, nebylo možné přeslechnout ten upřímný obdiv, který k ní má. Zamilovaně líčil, jak ho křehká brunetka vytrhla ze spárů pekla. Kdoví, kde by dnes byl, kdyby mu herečka neukázala ten správný životní směr a nevrátila mu do života harmonii.

Také vás může zajímat ...

Chce snad po ní, aby ještě rodila?

Jejich štěstí by mohlo být korunováno ještě společným dítětem, čímž by své manželství nejspíš ještě více utužili. V tom je ale právě ten problém. Zatímco Langmajer po dítěti údajně velmi touží, jeho žena už je ve věku, kdy to není pravděpodobné. Navíc se prý na těhotenství na prahu padesátky zrovna dvakrát necítí.

Napravit chyby

Smíří se herec s tím, že se dítěte už nedočká, nebo milovanou Adélu vymění za jinou ženu tak, jak to míval dříve ve zvyku? Asi jen málokoho by napadlo, že muž s tak divokou minulostí, jakou Langmajer má, bude toužit ve svém věku ještě po miminku. Zdá se ale, že to bude pravda.

„Svěřil se mi, že by si ještě přál jedno dítě,“ prozradil zdroj z blízkosti herce. Herečka má ovšem z předchozího vztahu téměř dospělou dceru Nelu (15) a je velmi nepravděpodobné, že by se pouštěla do dalšího těhotenství, i kdyby jí to věk a zdraví dovolily.

Je zřejmé, že se Langmajer polepšil jako muž a manžel, nepovedlo se mu však zatím dokázat, že by mohl být také lepším otcem. Jeho dcery Julie (21) a Tereza (30) jsou již dospělé Jejich dětství si kdysi velmi prostopášný i alkoholem zmámený herec nechal protéct doslova mezi prsty.

Dítě omlazuje

Možná touží dokázat, že by uměl napravit i tyto chyby a být svému dalšímu potomkovi vzorným otcem. Podle kolegů a kamarádů se herec na svůj věk necítí a dělá všechno proto, aby si udržel mladistvý šmrnc. Říká se, že s dcerami pokazil, co se dalo, protože přednější mu byly ženy a mejdany. Vše si tak zatím snaží vynahradit u vnoučka Timoteje (2), kterého porodila starší Tereza.

Možná právě chlapeček probudil v napraveném muži jeho otcovské touhy.

Vnuk náhradník

S Timotejem tráví Langmajer údajně hodně času, hraje si s ním a věnuje se mu. Otázka je, jestli může být vnouček dostatečnou náplastí na touhu po dalším dítěti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...