Manželství ukončila nevěra

Byla to láska jako trám, ale dnes si nemůžou přijít na jméno. Manželství fotbalisty TOMÁŠE ŘEPKY (46) a jeho tehdejší ženy VLAĎKY ERBOVÉ (38) vzniklo ze vzplanutí vášně, ale nakonec skončilo kvůli nevěře.

V době, kdy spolu Tomáš Řepka (46) a Vlaďka Erbová (38) začínali randit, byly oba ještě v manželském svazku. Tomáš byl tehdy ženatý s manželkou Renátou (46) a Vlaďka byla vdaná za hokejistu Zdenka Blahenského (34).

Také vás může zajímat ...

Ani to jim však nepřekáželo v tom, aby se spolu tajně stýkali v pražských Dejvicích. Několikrát je načapali novináři, ale oba se snažili všechny přesvědčit, že jde jen o kamarádství. Postupem času se ale oba rozvedli, a svůj vztah oficiálně potvrdili.

Narodil se jim syn Markus (8) a v roce 2013 se vzali. Vypadalo to na šťastný a spokojený život, o peníze neměli nouzi a jejich láska jen sílila. Ale to, co nastalo, asi nikdo nečekal. Po nějakém čase ale Tomášova hvězdná fotbalová kariéra skončila. Začaly se na něj valit exekuce, dluhy za alimenty, a kdo ví, co dalšího.

Najal si na ni detektiva

Tomáš se nesnažil najít si práci, a všechno tak byla na Erbové. Ke všemu se často hádali, protože oba si potřebovali prosadit svou. Vlaďce nejspíš došly nervy, a začala se stýkat s hokejistou Michalem Gulašim (30). Necítila se provinile, protože už měla vyplněné rozvodové papíry.

Řepka si na ni ale i přesto najal soukromého detektiva, aby zjistil, jestli ho žena skutečně podvádí.
Následovala drsná hádka, a poté rozvod. Od té doby na sebe bývalí manželé většinou hází jen špínu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...