Manželství už ji nebaví?

Období velkého zlomu a bilancování prožívá herečka Linda Rybová (41). Vždycky snila o velké rodině. Prý už za svobodna plánovala čtyři děti. Teď má s manželem, hercem Davidem Prachařem (58) čtrnáctiletou Rozárku, třináctiletou Josefínu a devítiletého Františka, a dalšímu rozšiřování rodiny říká stop.

Všechno vidí jinak! Herečce najednou chybí svoboda, soukromí a chvilky klidu. Rozjetý vlak, kterým je závazek manželství a rodina, ji neskutečně drtí. Zase by chtěla zažívat, jaké to je, když si může třeba celý den číst.

Dřív na to byla prý zvyklá a dokázala z toho pak dlouho čerpat sílu a inspiraci. Teď ale jakoby se dusila. Dennodenní rutina a stereotyp ničí ji i její lásku.

Chce zpátky svůj život

Také vás může zajímat ...

Manželství Rybové a Prachaře vždy působilo jako z reklamy na štěstí. Dokonalá rodinka s kupou dětí, které se vyhýbají jakékoli aféry. Jenomže nikdo nevidí, co se skrývá pod povrchem.

Manželé se třemi dětmi nemají pro sebe kousek soukromí. Linda se rozvyprávěla například o tom, jak každou noc přijde k nim do postele nejmladší František, rozvalí se mezi nimi a ráno je nekompromisně budí nejrůznějšími krutými způsoby.

Herečka má samozřejmě v hlase humor a nadsázku, přesto je v kousku její duše bezbřehá touha někdy od všeho utéct na míle daleko. Nespokojenost se musí zákonitě promítat i do partnerského života. Pryč je romantika, jiskření a chvíle jen pro ně dva.

City ochladnou. Život se smrští jen na obstarání svačiny dětem do školy, vození dětí na kroužky a pracovní povinnosti. Na nic víc není čas. Je tohle to, co Rybová opravdu chtěla?

Stereotyp ji ubíjí

“Říkám si, že takhle to ještě nechci, na to je ještě brzy,” svěřila se s niternými pocity herečka. Naznačuje, že rodina je jí tak trochu vězením, z kterého nemůže ven. Velkým otazníkem zůstává, jestli se s touto realitou Linda dokáže vyrovnat.

Zatím ji v rodinném hnízdě drží zodpovědnost k dětem, o které se musí starat. Ale co až ratolesti odrostou? Jednoho dne by mohla zjistit, že ji v manželství už nic nedrží a Davidovi by mohla ulétnout za svobodou jako pták.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...