Manželství v troskách?

Známý charismatický herec neprožívá poslední dobou zrovna lehké období. Kvůli pandemii koronaviru mu dělá starosti existence jeho divadla.

A jak se zdá, problémy s tím spojené si pomalu, ale jistě začínají vybírat svou daň. Karel Heřmánek (72) totiž práci věnuje víc času, než je zdrávo. Sám přiznal, že vlastně ani na nic jiného nemá náladu.

Také vás může zajímat ...

Dochází manželce trpělivost?

Zatímco v minulosti rád poseděl s kamarády, nyní na to nemá ani pomyšlení, dokonce přiznal, že se mu kvůli velkému stresu už nezdají ani erotické sny. Co na to ale jeho manželka? Ta se nejspíš snaží být svému manželovi velkou oporou.

Jejich vztah byl vždy harmonický, to se ale mělo hodně změnit

Jenže jak se říká, čeho je moc, toho je zkrátka někdy příliš. Vypadá to totiž, že Hana Heřmánková (57) se v současnosti velké pozornosti manžela moc netěší. Jak dlouho bude ochotná takové chování snášet?

Poslouchat pořád dokola o jednom a tom samém zřejmě není žádný med. Byla by ale škoda, kdyby je po tolika letech rozdělila práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...