Marcela Holanová: Co dělala na sále?

Otírala pacientce krev!

Díky své kamarádce si vyzkoušela povolání zdravotní sestry. Změní teď profesi?

Z měnila herečka MARCELA HOLANOVÁ (66) povolání? Jak je možné, že se ocitla na operačním sále, a to ještě ve španělské Seville, přičemž sama žádný lékařský zákrok nepodstoupila? Prozradila, že u operace asistovala díky své známé IVANĚ NĚMEČKOVÉ, která se věnuje ve Španělsku plastické chirurgii. O takovém zážitku se jí snad ani nesnilo.

„Otírala jsem jí krev a opečovávala ji,“ chlubí se svými prvními dojmy z asistence u operace neznámé ženy. Prý šlo o operaci nosní přepážky, takže nic tak vážného.

Přesto musela pacientka s asistencí Holanové ještě před zákrokem souhlasit.

Kdo bude pokusný králík?

Také vás může zajímat ...

Zdali však bude Holanová asistovat i při operacích u nás, v České republice, to prozradit nechtěla. Nicméně její bývalý manžel KAREL ŠÍP (72) teď jistě musí být rád, že už se s Holanovou rozvedl. Jinak by totiž riskoval, že si z něj bude doma dělat pokusného králíka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...